Понеділок, 26.10.2020, 16:33
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт відділу освіти Сквирської РДА

Меню сайту
...

Статистика
Rambler's Top100
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхiд

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Оголошення

У категорії оголошень: 174
Показано оголошень: 141-160
Сторінки: « 1 2 ... 6 7 8 9 »


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Результати ІІІ (обласного) етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Сичевська Ірина Юріївна, учениця 4 класу Сквирського ліцею - 2 місце

Філозоп Діана Анатоліївна, учениця 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 - 3 місце

Оголошення | Переглядів: 342 | Дата: 24.12.2014

Результати І (районного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Секція

Заочне оцінювання роботи

Захист робіт

Місце

1

Гуцалюк Максим

Анатолійович

 

Екологія

98

150

  1

2

Булгаченко

Анастасія Олегівна

 

 

Російська мова

93

128

  1

3

Мошківська Вікторія Ігорівна

 

 

психологія

86

131

  2

4

Стоянова

Дарина

Олександрівна

Охорона довкілля

96

132

   1

5

Шпаковська

Лілія

Валеріївна

Екологія

92

119

   2

6

Іванчук Наталія Леонідівна

Літературознавство, фольклористика, мистецтвознавство

96

135

   1

7

Бурлачук Марія Олексіївна

Психологія

95

135

   1

8

Доліненко Вікторія В’ячеславівна

Історія, етнологія

94

147

    1

9

Чех Анастасія Сергіївна

Філософія, суспільствознавство, журналістика

97

143

    1

10

Чех Вікторія Василівна

Літературознавство, фольклористика, мистецтвознавство

86

131

    2

11

Вітюк Максим Сергійович

Всесвітня історія

98

147

   1

12

Барильченко Владислав Федорович

Філософія, суспільствознавство

90

146

    1

13

Яцюк Анастасія Вадимівна

Валеологія

97

149

     1

14

Марченко Діана Русланівна

Медицина

96

133

    1

15

Суслов Геннадій Геннадійович

Зоологія, ботаніка

90

130

     1

16

Титарчук Олександра Кімівна

Ветеринарія та зоотехнія

95

132

     1

17

Сиворакша Юлія Миколаївна

Агрономія

95

135

      1

18

Цапок Вікторія Олександрівна

Лісознавство

95

134

     1

19

Собчук Андрій Олександрович

Математика

94

140

     1

20

Данченко Ольга Євгеніївна

Мовознавство, українська мова

94

141

      1

21

Фалькович Ангеліна Сергіївна

Селекція і генетика

90

138

      1

22

Смокталь Юрій Вікторович

Загальна біологія

93

130

      1

23

Кундиревич Вікторія

Олександрівна

Літературознавство, фольклористика, мистецтвознавство

96

146

       1

24

Гаврилюк Анна Вікторівна

Українська література

95

150

       1

25

Ярмульська Анастасія Сергіївна

Етнологія

90

98

      3

26

Гончарук Юрій Миколайович

Історичне краєзнавство

72

119

      2

 

Апеляція до 25 грудня 2014 року

Оголошення | Переглядів: 697 | Дата: 24.12.2014

ГРАФІК

проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

у 2014/2015 навчальному році

 

Дата

КНЗ КОР «КОІПОПК»

Класи

БНВО «Перша Білоцерківська гімназія –

школа І ступеня»

Класи

17.01

 

Українська мова і література

8-11

 

 

Фізика (І, ІІ тури)

8-11

 

 

18.01

 

Математика (МОН України)

7-11

 

 

Екологія (І, ІІ тури)

10-11

 

 

24.01

Контрольні роботи 

МАН України (технічний цикл)

учні-члени МАНУ

Контрольні роботи 

МАН України (гуманітарний цикл)

учні-члени МАНУ

25.01.

Географія

8-11

 

 

Астрономія (І, ІІ тури)

10-11

 

 

31.01

 

Біологія (МОН України) (І, ІІ тури)

8-11

 

 

Інформатика (І тур) (МОН України)

8-11

 

 

01.02

Інформатика (ІІ тур) (МОН України)

8-11

 

 

07.02

 

 

Іноземна мова

9-11

08.02

 

Історія

8-11

 

 

Хімія (І, ІІ тури)

8-11

 

 

14.02

 

 

Конкурс-захист  науково-дослідницьких робіт

учнів-членів  МАН України (гуманітарний цикл)

учні-члени МАНУ

15.02

 

 

Конкурс-захист  науково-дослідницьких робіт

 учнів-членів  МАН України (технічний цикл)

учні-члени МАНУ

 

 

Оголошення | Переглядів: 332 | Дата: 22.12.2014

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії

Кравченко Владислава Олександрівна -  Сквирський НВК, 8 клас, 2 місце

Дяченко Марія Олексіївна – Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3, 8 клас, 3 місце

 Ходаківська Юлія Олександрівна - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3, 9 клас, 1 місце

Барильченко Владислав Федорович – НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІ ст.»  -9 клас, 2 місце

Гільченко Богдан Іванович – Антонівське НВО, 9 клас, 3 місце

Приймачук Ярослав Олександрович – Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст. - 10 клас, 1 місце

Заєць Вікторія Олександрівна - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3, 10 клас, 2 місце

Гончарук Юрій Миколайович – Кривошиїнське НВО, 10 клас, 3 місце

Цапок Вікторія Олександрівна - НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІ ст.»  -10 клас, 3 місце

Кошак Тарас Іванович – Антонівське НВО, 11 клас, 2 місце

Смокталь Юрій Вікторович - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3, 11 клас, 3 місце

Оголошення | Переглядів: 352 | Дата: 11.12.2014

Переможці конкурсу з української мови імені П.Яцика

у 2014 -2015 н.р. (3-4 класи)

№п/п

Прізвище,ім'я, по батькові учня

Навчальний заклад

Клас

Місце

  1.  

Латюк Ольга Олегівна

Сквирський НВК

3

2

  1.  

Кучер Дар′я

Горобіївський НВК

3

2

  1.  

Барвіцька Юлія Вікторівна

Сквирська ЗОШ №2

3

3

  1.  

Потайчук Катерина Миколаївна

Сквирська ЗОШ №1

3

3

  1.  

Сичевська Ірина Юріївна

НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІ ст»

4

1

  1.  

Глінка Олександра Олександрівна

Сквирський НВК

4

2

  1.  

Король Катерина Григорівна

Сквирська ЗОШ №1

4

3

  1.  

Копійко Анастасія Андріївна

Сквирська ЗОШ №2

4

3

  1.  

Цимбалюк Анастасія Леонідівна

Сквирська ЗОШ №3

4

3

  1.  

Хмель Вікторія Володимирівна

Пустоварівський НВК

4

3

 

Оголошення | Переглядів: 294 | Дата: 09.12.2014

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії

 2014-2015 н.р.

Маркович Олег Анатолійович, учень 11 класу Сквирської ЗОШ №5 - 3 місце

Оголошення | Переглядів: 313 | Дата: 09.12.2014

Переможці та призери ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика з української мови

 2014-2015 н. р. (5-11 класи)

Дмитрів Анастасія Юріївна, учениця 5 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце

Майок Анна, учениця 5 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» – 2 місце

Запольський Роман Михайлович, учень 5 класу Пищиківської ЗОШ – 3 місце

Глущенко Оксана Русланівна, учениця 5 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 3 місце

Філозоп Діана Анатоліївна, учениця 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце

Гаврищук таїсія Сергіївна, учениця 6 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» – 2 місце

Дубенська Єлизавета Ігорівна, учениця 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 2 місце

Якимчук Дарина Олександрівна, учениця 6 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст.  – 3 місце

Шабатін Юрій Сергійович, учень 6 класу Буківського НВК – 3 місце

Середа Олександрівна Сергіївна, учениця 7 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» - 1 місце

Пастух Олена Олександрівна, учениця 7 класу Буківського НВК – 2 місце

Рибак Ілона Романівна, учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 3 місце

Яківчук Катерина Романівна, учениця 7 класу Горобіївського НВК – 3 місце

Шеремет Анастасія, учениця 7 класу Рогізнянського НВК – 3 місце

Сарафин Анастасія Вікторівна, учениця 8 класу Шамраївського НВК – 1 місце

Дяченко Марія Олексіївна, учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 2 місце

Сікачина Алла Вікторівна, учениця 8 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 2 місце

Лутченко Анна Василівна, учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 3 місце

Бай Єсенія Сергіївна, учениця 8 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» – 3 місце

Радчук Катерина Юріївна, учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – 3 місце

Данченко Ольга Євгенівна, учениця 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» – 1 місце

Сікалюк Юрій Олегович, учень 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – 2 місце

Пономарьова Юлія Олександрівна, учениця 9 класу Буківського НВК – 2 місце

Цеюкова Анастасія Сергіївна, учениця 9 класу Пустоварівського НВК – 3 місце

Цапок Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» – 1 місце

Мазур Руслана Олегівна, учениця 10 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 2 місце

Сергієнко Олена Анатоліївна, учениця 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 3 місце

Стоянова Дарина Олександрівна, учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – 1 місце

Дядюра Ілона Віталіївна, учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 3 місце

Кундиревич Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 3 місце

Гаврилюк Анна Вікторівна, учениця 11 класу Кривошиїнського НВО - 3 місце

Оголошення | Переглядів: 374 | Дата: 09.12.2014

Переможці та призери проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії 2014-2015 н.р.

Барчукова Анастасія Артемівна - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№2  - 7 клас - 2 місце

Тесленко Валентин Миколайович - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3  - 7 клас - 2 місце

Гальчинська Дарина Вікторівна - Сквирський НВК – 8 клас - 3 місце

Титарчук Олександра Кімівна -  НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІ ст.» - 9 клас - 1 місце

Щипський Юрій Олександрович –Шамраївський НВК – 9 клас – 3 місце

Приймачук Ярослав Олександрович – Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст. – 10 клас – 1 місце

Цапок Вікторія Олександрівна - НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІ ст.» – 10 клас – 2 місце

Зозуля Каріна Олексіївна -  НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІ ст.» – 11 клас – 1 місце

Смокталь Юрій Вікторович - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3  -11 клас - 3 місце

 

Оголошення | Переглядів: 598 | Дата: 02.12.2014

Переможці та призери проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Із екології  2014-2015 н.р.

Лукова  Леся Василівна - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№2  - 10 клас -  2 місце

Бондар Тетяна Миколаївна - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3  - 10 клас - 3 місце

Яременко Мирослава Володимирівна - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№1  - 10 клас -  3 місце

Гуцалюк Максим Анатолійович - Сквирський НВК – 11 клас - 1 місце

Стоянова Дарина Олександрівна - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№5  - 11 клас - 2 місце

Перебейніс Аліна Олегівна - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3  - 11 клас - 2 місце

Яцюк Анастасія Вадимівна – НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІ ст.» - 11 клас - 3 місце

Ярмульська Тетяна Олегівна - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№2  - 11 клас - 3 місце

Оголошення | Переглядів: 565 | Дата: 02.12.2014

Переможці та призери ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Т.Шевченка

 2014-2015 н.р.

Глущенко Оксана Русланівна, учениця 5 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце

Декальчук Іванна Юріївна, учениця 5 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 2 місце

Якимчук Дарина Олександрівна, учениця 6 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст.  – 1 місце

Філозоп Діана Анатоліївна, учениця 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце

Шолудько Анастасія Віталіївна, учениця 6 класу Горобіївського НВК – 2 місце

Мошнянко Ліза Сергіївна, учениця 6 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст. – 2 місце

Ящук Іванна Сергіївна, учениця 6 класу Пустоварівського НВК – 2 місце

Мазорчук Тетяна Володимирівна, учениця 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 3 місце

Мазур Тетяна Леонідівна, учениця 6 класу М-Лисовецького НВК – 3 місце

Старунська Дарина Вадимівна, учениця 6 класу Кривошиїнського НВО – 3 місце

Стовбецька Олександра Арісівна ,учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце

Середа Олександрівна Сергіївна, учениця 7 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» - 2 місце

Кульбабенко Віктор Олексійович, учень 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 3 місце

Дяченко Марія Олексіївна,учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце

Кравченко Владислава Олександрівна,  учениця 8 класу Сквирського НВК – 2 місце

Дмитерко Анастасія Миколаївна,  учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 3 місце

Титарчук Олександра Кімівна, учениця 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» - 1 місце

Булгаченко Анастасія Олегівна,  учениця 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 3 місце

Приймак Олена Олександрівна, учениця 9 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст.  – 3 місце

Смолич Богдана Віталіївна, учениця 9 класу Сквирського НВК – 3 місце

Рабодзей Марія Сергіївна, учениця 6 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 місце

Сергієнко Олена Анатоліївна, учениця 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце

Сиворакша Юлія Миколаївна, учениця 10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» - 3 місце

Приймачук Тетяна Олександрівна, учениця 10 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст.  – 3 місце

Купрієнко Олена Василівна, учениця 10 класу Буківського НВК – 3 місце

Гончарук Юрій Миколайович, учень 10 класу Кривошиїнського НВО – 3 місце

Вовкотруб Мирослава Анатоліївна, учениця 10 класу Пустоварівського НВК – 3 місце

Борисенко Марія Василівна, учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.  №5– 1 місце

Клювак Юлія Юріївна, учениця 11 класу Пустоварівського НВК – 3 місце

Буренко Андрій Миколайович, учень 11 класу Шамраївського НВК – 3 місце

Оголошення | Переглядів: 673 | Дата: 01.12.2014

Переможці та призери  проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики 2014-2015 н.р.

Мельничук Каріна Сергіївна, учениця 6-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - 2 місце

Рибак Ілона Романівна, учениця 7-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - 1 місце

Кравченко Владислава Олександрівна, учениця 8-го класу Сквирського НВК - 2 місце

Ходаківська Юлія Олександрівна, учениця 9-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - 1 місце

Смолич Богдана Віталіївна, учениця 9-го класу Сквирського НВК -  2 місце

Мартиненко Людмила Русланівна, учениця 9-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - 3 місце

Собчук Андрій Олександрович,учень 9-го класу «НВК Сквирський  ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» -  3 місце

Купрієнко Ольга Василівна, учениця 10-го класу Буківського НВК І-ІІІ ст. -  2 місце

Гайдай Анатолій Русланович, учень 10-го класу «НВК Сквирський  ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» - 3 місце

Лебедик Тетяна Олександрівна, учениця 10-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - 3 місце

Приймачук Ярослав Олександрович,учень 10-го класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. -  3 місце

Оголошення | Переглядів: 422 | Дата: 25.11.2014

Переможці та призери проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із історії

 2014-2015 н.р.

Чех Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу НВК «Сквирський ліцей–ЗОШ І-ІІ ст.» - 1 місце

Бебеля Ольга Андріївна, учениця 11 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 місце

Вітюк Максим Сергійович, учень 10 класу НВК «Сквирський ліцей–ЗОШ І-ІІ ст.» - 1 місце

Білецька Тетяна Олександрівна, учениця 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - 3 місце

Приймачук Ярослав Олександрович, учень 10 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 місце

Барильченко Владислав Федорович, учень 9 класу НВК «Сквирський ліцей–ЗОШ І-ІІ ст.» - 1 місце

Дяченко Марія Олексіївна, учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - 1 місце

Кравченко Владислава Олександрівна, учениця 8 класу Сквирський НВК – 3 місце

Кизило Катерина Сергіївна, учениця 8 класу Шамраївський НВК – 3 місце

Оголошення | Переглядів: 537 | Дата: 25.11.2014

Пошук по сайту
...

РС ГУ ДСНС

Годинник
Архів записів
Система ІСУО


Освіта ua

Відділ освіти Сквирської РДА м. Сквира, вул. Богачевського, 55, 09000 skviravo@ukr.net