Переможці та призери ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Т.Шевченка
2014-2015 н.р.
Глущенко Оксана Русланівна, учениця 5 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце
Декальчук Іванна Юріївна, учениця 5 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 2 місце
Якимчук Дарина Олександрівна, учениця 6 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 місце
Філозоп Діана Анатоліївна, учениця 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце
Шолудько Анастасія Віталіївна, учениця 6 класу Горобіївського НВК – 2 місце
Мошнянко Ліза Сергіївна, учениця 6 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст. – 2 місце
Ящук Іванна Сергіївна, учениця 6 класу Пустоварівського НВК – 2 місце
Мазорчук Тетяна Володимирівна, учениця 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 3 місце
Мазур Тетяна Леонідівна, учениця 6 класу М-Лисовецького НВК – 3 місце
Старунська Дарина Вадимівна, учениця 6 класу Кривошиїнського НВО – 3 місце
Стовбецька Олександра Арісівна ,учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце
Середа Олександрівна Сергіївна, учениця 7 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» - 2 місце
Кульбабенко Віктор Олексійович, учень 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 3 місце
Дяченко Марія Олексіївна,учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце
Кравченко Владислава Олександрівна, учениця 8 класу Сквирського НВК – 2 місце
Дмитерко Анастасія Миколаївна, учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 3 місце
Титарчук Олександра Кімівна, учениця 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» - 1 місце
Булгаченко Анастасія Олегівна, учениця 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 3 місце
Приймак Олена Олександрівна, учениця 9 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 місце
Смолич Богдана Віталіївна, учениця 9 класу Сквирського НВК – 3 місце
Рабодзей Марія Сергіївна, учениця 6 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 місце
Сергієнко Олена Анатоліївна, учениця 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце
Сиворакша Юлія Миколаївна, учениця 10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» - 3 місце
Приймачук Тетяна Олександрівна, учениця 10 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 місце
Купрієнко Олена Василівна, учениця 10 класу Буківського НВК – 3 місце
Гончарук Юрій Миколайович, учень 10 класу Кривошиїнського НВО – 3 місце
Вовкотруб Мирослава Анатоліївна, учениця 10 класу Пустоварівського НВК – 3 місце
Борисенко Марія Василівна, учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5– 1 місце
Клювак Юлія Юріївна, учениця 11 класу Пустоварівського НВК – 3 місце
Буренко Андрій Миколайович, учень 11 класу Шамраївського НВК – 3 місце |