Понеділок, 26.10.2020, 16:02
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт відділу освіти Сквирської РДА

Меню сайту
...

Статистика
Rambler's Top100
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Вхiд

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Оголошення

У категорії оголошень: 174
Показано оголошень: 161-174
Сторінки: « 1 2 ... 7 8 9


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Оголошення | Переглядів: 528 | Дата: 19.11.2014

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із англійської мови 2014-2015 н.р.

Дяченко Марія Олексіївнв - учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце

Кравченко Владислава Олександрівна - учениця 8 класу Сквирського НВК – 2 місце

Гальчинська Дарина Вікторівна - учениця 8 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.»  – 2 місце

Калініченко Андрій Петрович – учень 8 класу Рудянського НВО – 3 місце

Бондар Данило Сергійович – учень 8 класу Горобіївського НВК – 3 місце

Осадчук Владислав Сергійович – учень 8 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 місце

Титарчук Олександра Кімівна – учениця 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» - 1 місце

Пономарьова Юлія Олександрівна - учениця 9 класу Буківського НВК – 3 місце

Гільченко Богдан Іванович – учень 9 класу Антонівського НВО – 3 місце

Аріков Іван Іванович - учень 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце

Гончарук Юрій Миколайович - учень 10 класу Кривошиїнського НВО – 3 місце

Орленко Анастасія Василівна - учениця 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 3 місце

Омельченко Юлія Вікторівна - учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце

Куманська Наталія Петрівна - учениця 11 класу Шамраївського НВК – 3 місце

Оголошення | Переглядів: 841 | Дата: 17.11.2014

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із української мови та літератури  2014-2015 н.р.

Рибак Ілона Романівна – учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце

Стовбецька Олександра Арісівна - учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 2 місце

Дяченко Марія Олексіївнв - учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце

Дмитерко Анастасія Миколаївна - учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 2 місце

Кравченко Владислава Олександрівна - учениця 8 класу Сквирського НВК – 2 місце

Шептицький Ярослав Володимирович – учень 8 класу Самгородоцької ЗОШ – 3 місце

Титарчук Олександра Кімівна – учениця 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» - 1 місце

Цеюкова Анастасія Сергіївна - учениця 9 класу Пустоварівського НВК – 2 місце

Булгаченко Анастасія Олегівна - учениця 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 2 місце

Ходаківська Юлія Олександрівна - учениця 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 3 місце

Заєць Вікторія Олександрівна – учениця10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце

Лукова леся богданівна - учениця 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 2 місце

Мельник Катерина Борисівна - учениця 10 класу Пустоварівського НВК – 3 місце

Омельченко Юлія Вікторівна - учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце

Чех Анастасія - учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце

Тернова Вікторія Олександрівна - учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 –3 місце

Оголошення | Переглядів: 800 | Дата: 17.11.2014

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із німецької мови  2014-2015 н.р.

Тімош Ліна Василівна, учениця 9 класу Шапіївського НВК - ІІІ місце

Гуцалюк Максим Анатолійович, учень 11 класу Сквирського НВК - І місце

Оголошення | Переглядів: 304 | Дата: 17.11.2014

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології

Кравченко Владислава Олександрівна – Сквирський НВК – 8 клас - 1 місце

Осадчук Владислав Сергійович – Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст. - 8 клас – 2 місце

Харченко Леонід Олександрович – Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 - 8 клас – 2 місце

Сікачина Алла Вікторівна – Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст. -  8 клас – 3 місце

Марченко Богдан Олегович – Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 - 8 клас – 3 місце

Титарчук Олександра Кімівна – НВК «Сквирський ліцей -ЗОШ І-ІІ ст.» - 9 клас – 1 місце

Щипський Юрій Олександрович – Шамраївський НВК – 9 клас – 2 місце

Собчук Андрій Олександрович - НВК «Сквирський ліцей -ЗОШ І-ІІ ст.» - 9 клас – 2 місце

Черняк Юлія Ігорівна - Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст. -  9 клас – 3 місце

Савченко Карина Ігорівна – Пустоварівський НВК – 9 клас – 3 місце

Яременко Мирослава Володимирівна – Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 10 клас – 1 місце

Цапок Вікторія Олександрівна - НВК «Сквирський ліцей -ЗОШ І-ІІ ст.» - 10 клас – 1 місце

Приймачук Ярослав Олександрович - Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст. -  10 клас – 2 місце

Бондар Тетяна Миколаївна - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 - 10 клас – 2 місце

Гончарук Юрій Миколайович – Кривошиїнське НВО – 10клас – 3 місце

Антонюк Дмитро Олегович – ВПУ – 10 клас – 3 місце

Сиворакша Юлія Миколаївна  - НВК «Сквирський ліцей -ЗОШ І-ІІ ст.» - 10 клас – 3 місце

Кунцевич Дарина Сергіївна – Сквирський НВК – 10 клас – 3 місце

Гуцалюк Максим Анатолійович – Сквирський НВК – 11 клас – 1 місце

Яцюк Анастасія Вадимівна - НВК «Сквирський ліцей -ЗОШ І-ІІ ст.» - 11 клас – 2 місце

Зозуля Каріна Олексіївна - НВК «Сквирський ліцей -ЗОШ І-ІІ ст.» - 11 клас – 3 місце

 

Оголошення | Переглядів: 1274 | Дата: 12.11.2014

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики

Рибак Ілона Романівна, учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3  -  І місце

Ходаківська Анна Володимирівна, учениця 7 класу Сквирського ліцею – ІІ місце

Булгаченко Нікіта Олегович, учень 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІ місце

Гаркавий Назар Романович, учень 7 класу Сквирського НВК  - ІІІ місце

Кравченко Владислава Олександрівна, учениця 8 класу Сквирського НВК  - ІІІ місце

Собчук Андрій Олександрович, учень 9 класу Сквирського ліцею – ІІІ місце

Гайдай Анатолій Русланович, учень 10 класу Сквирського ліцею – ІІ місце

Приймачук Ярослав Олександрович, учень 10 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце

Смокталь Юрій Вікторович, учень 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ІІ місце

Щур Юрій Андрійович, учень 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

Оголошення | Переглядів: 1022 | Дата: 11.11.2014

ГРАФІК

проведення ІІ (районного/міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році

 

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі

1. 

01.11.2014

Біологія

8-11

2. 

02.11.2014

Фізика

7-11

3. 

08.11.2014

Українська мова і література

7-11

4. 

09.11.2014

Іноземні мови:

англійська

8-11

французька

8-11

німецька

8-11

5. 

15.11.2014

Історія

8-11

6. 

16.11.2014

Математика

6-11

7. 

22.11.2014

Екологія

10-11

8. 

23.11.2014

Хімія

7-11

9. 

29.11.2014

Астрономія

10-11

10. 

30.11.2014

Географія

8-11

11. 

06.12.2014

Інформатика

8-11

 
Оголошення | Переглядів: 235 | Дата: 25.09.2014

1-20 21-40 ... 121-140 141-160 161-174
Пошук по сайту
...

РС ГУ ДСНС

Годинник
Архів записів
Система ІСУО


Освіта ua

Відділ освіти Сквирської РДА м. Сквира, вул. Богачевського, 55, 09000 skviravo@ukr.net