02 березня 2015 року у Сквирському районі відбувся семінар-практикум вчителів іноземної мови на базі Рудянського НВО.
Литвин Любов Петрівна, вчитель-методист Сквирського НВК, поділилася досвідом роботи з даної проблеми, адже гра на уроці іноземної мови є формою навчання. ЇЇ основна функція – бути засобом навчання, розвитку і виховання. Гра формує здібності приймати самостійні рішення, оцінювати свої дії та дії інших, спонукає актуалізувати свої знання.
Герасименко Тетяна Володимирівна, вчитель Рудянського НВО, провела відкритий урок у 1 класі, де кожен з присутніх відчув, що гра – це іскра, що розпалює вогонь кмітливості та допитливості.
Гиренко Людмила Анатоліївна, керівник районного методичного об'єднання вчителів іноземної мови, ознайомила учасників зібрання з особливостями ЗНО-2015 та тестових завдань із іноземних мов.
У роботі засідання взяли участь молоді педагоги Сквирщини.
![](/03215/IMGP3434.jpg)
![](/03215/IMGP3435.jpg)
![](/03215/IMGP3437.jpg)
![](/03215/IMGP3438.jpg)
![](/03215/IMGP3440.jpg)
![](/03215/IMGP3443.jpg)
![](/03215/IMGP3448.jpg)
![](/03215/IMGP3450.jpg) |