27 квітня 2018 року у Великополовецькому НВК пройшло «Свято Букваря», яке підготували і провели: вчитель початкових класів Трофімова Н.І., педагог-організатор Степенко Я.В., вчитель музики Колісник В.Г. та учні 1 класу.
З нагоди урочистості, в актовій залі, зібралися батьки, вчителі та учні школи. З щирими усмішками, з іскорками у очах, діти розпочали свято Букваря. З великим захопленням маленькі школярики декламували вірші, співали веселі пісеньки, танцювали, грали в ігри.
Здається, ніби зовсім недавно маленькі діти боязко і невпевнено увійшли в 1 –й клас і все у них було попереду: перша літера, перше прочитане слово, перші радощі і прикрощі, а сьогодні вони вже закінчують перший клас. Подякували першокласники не лише Букварикові, а і своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери. Учням побажання – ніколи не зупинятися на дорозі Знань, бо вона цікава і по – справжньому нескінченна. Це лише перший крок, а попереду ще десять років…
![](/_nw/28/s92997973.jpg)
![](/_nw/28/s71450451.jpg)
![](/_nw/28/s05868528.jpg)
![](/_nw/28/s07206637.jpg)
![](/_nw/28/s11509456.jpg)
![](/_nw/28/s72152765.jpg)
![](/_nw/28/s66834807.jpg)
![](/_nw/28/s05720590.jpg)
![](/_nw/28/s69226145.jpg)
![](/_nw/28/s99902254.jpg)
![](/_nw/28/s13284435.jpg)
![](/_nw/28/s61349689.jpg)
![](/_nw/28/s51178307.jpg)
![](/_nw/28/s84560390.jpg)
![](/_nw/28/s79341414.jpg) |