22 травня 2018 року у Великополовецькому НВК відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай, садок дитячий!», яке підготували та провели музичний керівник Колісник В.Г. та вихователь Колівошко В.Г.
Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки... На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.
Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій.
Випускників вітали адміністрація закладу, молодші вихованці,батьки, вчителі, гості.
Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!
![](/_nw/29/s00750940.jpg)
![](/_nw/29/s09190472.jpg)
![](/_nw/29/s80848518.jpg)
![](/_nw/29/s66877741.jpg)
![](/_nw/29/s98873866.jpg)
![](/_nw/29/s77056360.jpg)
![](/_nw/29/s29461432.jpg)
![](/_nw/29/s45936120.jpg)
![](/_nw/29/s92346688.jpg)
![](/_nw/29/s08944598.jpg)
![](/_nw/29/s03751799.jpg)
![](/_nw/29/s21288919.jpg) |