Головна » 2015»Жовтень»26 » Постійно діючий семінар «Освіта дітей з особливими потребами»
22:51
Постійно діючий семінар «Освіта дітей з особливими потребами»
26.10.2015 року на базі РМК відділу освіти Сквирської РДА відбувся постійно діючий семінар « Освіта дітей з особливими потребами» для вчителів індивідуального навчання.
На семінарі були обговорені питання дотримання та виконання «Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах» усіма учасниками навчального процесу, особливості навчання дітей, які мають вади психофізичного розвитку, критерії оцінювання навчальних досягнень особливих дітей.