Позмагатися у кмітливості зібралися кращі команди з 8 районів Київщини: Васильківського, Володарського, Сквирського, Тетіївського, Ставищанського, Фастівського, міст Фастів та Біла Церква. У залі панували сміх та жарти, гарна атмосфера, позитивні емоції та гумор.
До виступу всі готувалися ретельно, адже рівень конкурсу зростає з кожним роком. За підсумками журі перемогу здобула команда «Тимчасово безробітні» Білоцерківської гімназії №1. Друге місце посіла команда «Воїни добра» Володарського району. Команда «5 квартал» Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, яка захищала честь Сквирського району, виборола третє місце.
Дякуємо всім, хто долучився до підготовки команди «5 квартал». Її учасникам бажаємо нових злетів, натхнення, здійснення всіх задумів, успіхів та перемог й побільше, побільше усмішок!
![](/010515/14/09419166.jpg)
![](/010515/14/20034572.jpg)
![](/010515/14/32222546.jpg)
![](/010515/14/59171082.jpg)
![](/010515/14/85745853.jpg)
Гітченко Л.О., методист Сквирського РЦДЮТ