07 травня 2015 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулись святкові урочистості з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.
![](/010515/1.jpg)
Захід розпочався з гімну України та хвилини мовчання. Слайдову презентацію про долю нашого земляка, Героя Радянського Союзу Миколи Ольшевського, представила учениця Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Ольшевського Кундиревич Вікторія.
![](/010515/3.jpg)
Присутні із цікавістю переглянули фільм «Квітка в червоному пеклі», про героїню Української Повстанської Армії, нашу землячку Людмилу Фою, який підготували вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.
![](/010515/4.jpg)
Вокально-хореографічна композиція «Вальс Перемоги», яку виконали вихованці Центру творчості, перенесла глядачів у післявоєнні роки, створивши атмосферу свята, добра та миру.
![](/010515/5.jpg)
Далі всіх присутніх ведучі запросили на майстер-клас з виготовлення символіки пам’яті – червоного маку.
![](/010515/6.jpg)
![](/010515/7.jpg)
![](/010515/10.jpg)
![](/010515/9.jpg)
Ми пам’ятаємо свою історію, ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучої нашої перемоги сьогодні.
![](/010515/2.jpg)
|