З 26 червня по 01 липня 2014 року 45 педагогів Сквирського району здійснили захоплюючу мандрівку мальовничими куточками Західної України. Розпочався маршрут з Кам’янця-Подільського, де гармонійно поєдналися надбання багатьох культур і народів – історико-архітектурного комплексу старого міста та фортеці, Кафедрального костелу, Вірменського кварталу, Турецького бастіону, Замкового моста.
![](/010714/P1000873.jpg)
Зачарував екскурсантів і німий свідок історії – Хотинська фортеця. Упродовж наступних днів автобусний маршрут пройшов через Яремче, Яблунецький перевал, с. Ділове (географічний центр Європи), Солотвино, Криворівню, Вижницю, Косів, Чернівці.
![](/010714/P1000993.jpg)
![](/010714/P1010164.jpg)
Але найбільше вразило освітян району сходження на найвищу вершину України – гору Говерлу.
![](/010714/P1010034.jpg)
Здавалося, що подолати більше чотирьох кілометрів вгору і стільки ж назад – нереально.
![](/010714/P1010070.jpg)
Та крок за кроком, метр за метром – і вершину подолано, на якій замайорів жовто-синій прапор з написом «Освітяни Сквирщини за єдину Україну!» І навіть дощ із вітром під час спуску з вершини не змогли зіпсувати позитивні емоції!
![](/010714/P1010127.jpg) |