Рятувальники Сквирщини з керівництвом відділу освіти Сквирської РДА проводять у навчальних закладах роз'яснювальну роботу про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, відпрацювали евакуацію школярів, Після оголошення вводної ситуації, яка у кожному навчальному закладі різна, лунають три тривожні дзвінки. Вони сповіщують персонал й учнів про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації співробітників та учнів навчального закладу. В кожній школі розроблена своя схема евакуації залежно від планування закладу, кількості учнів, кількості евакуаційних виходів та де, за вводною, виникла небезпечна подія.
![](/0215/IMG_9560.jpg)
![](/0215/IMG_9580.jpg)
Після евакуації зі школярами проводяться коротенькі бесіди на тему: Що таке сигнал УВАГА ВСІМ! , Дії при надзвичайній ситуації та дії при виявлені вибухових предметів. Учні дізналися багато нового та корисного, упевнилися, що для того, щоб зберегти своє життя, потрібно неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки.
![](/0215/IMG_9553.jpg)
![](/0215/IMG_9581.jpg)
Своєчасна евакуація учнів із приміщення школи при виникненні надзвичайної ситуації є першочерговим завданням. Показником ефективності евакуації є час, впродовж якого учні можуть при необхідності залишити окремі приміщення. Подібні тренування дають можливість своєчасно скоординувати дії, як працівників шкіл, так і рятувальників щодо вжиття заходів із евакуації та успішності проведення аварійно-рятувальних операцій.
![](/0215/IMG_9965.jpg) |