14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.
13 жовтня 2017 р. у Великополовецькому НВК класні керівники провели у своїх колективах усні журнали, бесіди «Ми – нащадки козацької слави», які були спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів українських - козаків.
Керівник гуртка "Джура", вчитель музики, Колісник Володимир Григорович організував та провів спортивно-розважальне свято «З козаків візьмемо приклад». Володимир Григорович розповів про свято Козацької Покрови, ознайомив присутніх з історією виникнення козацтва та їх звичаями.
Цікаво й радісно було спостерігати за учнями 10-11 класів, які стали учасниками спортивної естафети. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході.
А як вболівали за своїх однокласників ті, хто не зміг прийняти участь у цікавих змаганнях на швидкість, спритність, витримку! У підсумку перемогу здобула команда "Джура" учнів 10 класу.
![](/010515/27/izobrazhenie_193.jpg)
![](/010515/27/izobrazhenie_194.jpg)
![](/010515/27/izobrazhenie_197.jpg)
![](/010515/27/izobrazhenie_206.jpg)
![](/010515/27/izobrazhenie_207.jpg)
![](/010515/27/izobrazhenie_254.jpg)
![](/010515/27/izobrazhenie_271.jpg)
![](/010515/27/izobrazhenie_280.jpg)
![](/010515/27/izobrazhenie_321.jpg)
![](/010515/27/izobrazhenie_336.jpg)
![](/010515/27/izobrazhenie_355.jpg)