25 квітня 2015 року на Сквирщині відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якої стали 15 роїв загальноосвітніх навчальних закладів району.
![](/04315/P1050311.jpg)
Захід розпочався урочистим зібранням, на якому учасників привітали начальник штабу Гри Заболотний О.В. та головний суддя Гальчинський А.І.
![](/050115/P1050315.jpg)
Напередодні Чорнобильської трагедії та подій, які сьогодні відбуваються на Сході України, діти вшанували пам'ять людей, які віддали своє життя за вільну Україну та щасливе майбутнє, хвилиною мовчання.
![](/04315/P1050327.jpg)
Програма Гри була цікава і різноманітна. Учасники мали змогу показати свої навички і вміння на станціях «Впоряд», «Рятівник», «Стрільба», «Смуга перешкод», «Спортивне орієнтування», «Фізична підготовка», «Відун», а також звітувалися про добрі справи, проведені протягом року в школі, на станції «Добре діло».
![](/04152/P1050340.jpg)
![](/04152/P1050349.jpg)
![](/04152/P1050365.jpg)
![](/04315/P1050367.jpg)
![](/03215/P1050380.jpg)
![](/04315/P1050390.jpg)
![](/042015/P1050399.jpg)
![](/04315/P1050403.jpg)
![](/04315/P1050433.jpg)
![](/042015/P1050447.jpg)
![](/04315/P1050457.jpg)
Діти отримали задоволення від командної гри, спортивного азарту та козацької страви, яку для них приготували кухарі їдальні Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.
Висловлюємо подяку адміністрації Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (директор Малиновська В.С.), Сквирському комбінату хлібопродуктів (директор Дорошенко В.О.), Сквирському хлібзаводу (директор Рибак О.М.), Сквирському районному військовому комісаріату (комісар Волинець Ю.П.) за допомогу у проведенні І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Майорко І.В.,
методист Центру творчості
Зведений протокол І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» |