Переможці та призери ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика з української мови
2014-2015 н. р. (5-11 класи)
Дмитрів Анастасія Юріївна, учениця 5 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 1 місце
Майок Анна, учениця 5 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» – 2 місце
Запольський Роман Михайлович, учень 5 класу Пищиківської ЗОШ – 3 місце
Глущенко Оксана Русланівна, учениця 5 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 3 місце
Філозоп Діана Анатоліївна, учениця 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 1 місце
Гаврищук таїсія Сергіївна, учениця 6 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» – 2 місце
Дубенська Єлизавета Ігорівна, учениця 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 2 місце
Якимчук Дарина Олександрівна, учениця 6 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. – 3 місце
Шабатін Юрій Сергійович, учень 6 класу Буківського НВК – 3 місце
Середа Олександрівна Сергіївна, учениця 7 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» - 1 місце
Пастух Олена Олександрівна, учениця 7 класу Буківського НВК – 2 місце
Рибак Ілона Романівна, учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 3 місце
Яківчук Катерина Романівна, учениця 7 класу Горобіївського НВК – 3 місце
Шеремет Анастасія, учениця 7 класу Рогізнянського НВК – 3 місце
Сарафин Анастасія Вікторівна, учениця 8 класу Шамраївського НВК – 1 місце
Дяченко Марія Олексіївна, учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 2 місце
Сікачина Алла Вікторівна, учениця 8 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 2 місце
Лутченко Анна Василівна, учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 3 місце
Бай Єсенія Сергіївна, учениця 8 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» – 3 місце
Радчук Катерина Юріївна, учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – 3 місце
Данченко Ольга Євгенівна, учениця 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» – 1 місце
Сікалюк Юрій Олегович, учень 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – 2 місце
Пономарьова Юлія Олександрівна, учениця 9 класу Буківського НВК – 2 місце
Цеюкова Анастасія Сергіївна, учениця 9 класу Пустоварівського НВК – 3 місце
Цапок Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІст.» – 1 місце
Мазур Руслана Олегівна, учениця 10 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 2 місце
Сергієнко Олена Анатоліївна, учениця 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 3 місце
Стоянова Дарина Олександрівна, учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – 1 місце
Дядюра Ілона Віталіївна, учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 3 місце
Кундиревич Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 3 місце
Гаврилюк Анна Вікторівна, учениця 11 класу Кривошиїнського НВО - 3 місце |