Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Головна » 2012 » Березень » 28 » Змагаються освітяни
15:11
Змагаються освітяни
Із 16 команд, що взяли участь у змаганнях, перше місце з тенісу настільного завоювала команда Великополовецького НВК, друге – Сквирської ДЮСШ, третє – Сквирської ЗОШ №1.

В особистому заліку у напруженій боротьбі серед чоловіків І місце виборов Осипенко М.Ф. (Великополовецький НВК), ІІ місце – Ярмульський Д.В. ( Горобіївська ЗОШ); ІІІ місце – Потьомкін В.В. ( Сквирський ліцей). Серед жінок І місце завоювала Федоренко Н.В. (Великополовецький НВК), ІІ місце–Бондарчук А.І.(Сквирська ДЮСШ), ІІІ місце – Карпенко Г.В. (Оріховецький НВК).

У змаганнях із шахів переможцем стала команда Сквирської ЗОШ №2, друге та третє місця розділили команди Тхорівського НВК та Сквирської ЗОШ № 1.

В особистому заліку серед чоловіків після впертої боротьби І місце здобув Гарматюк В.М.(Сквирська ЗОШ №2), ІІ місце - Дзярик А.Й.(Сквирський ліцей), ІІІ місце – Базяк М.І. (Шамраївський НВК).

Серед жінок місця розподілилися так : І місце - Баранець С.В.( Рогізнянський НВК) , ІІ місце – Ткаченко О.В. (Сквирська ЗОШ №1), ІІІ місце –Аксьнова Є.О.(Оріховецький НВК).

Командам – переможцям з тенісу настільного та шахів голова районної організації Профспілки О.А.Нагула вручив перехідні кубки відділу освіти та районної ради профспілки, а переможцям в особистому заліку – дипломи.

Перехідний кубок з шахів та настільного тенісу, який поспіль трьох років підряд здобувала команда Сквирської ЗОШ №5, залишено на постійне зберігання у школі як символ спортивних досягнень педагогічного колективу.