Четвер, 13.08.2020, 15:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт відділу освіти Сквирської РДА

Меню сайту
...

Статистика
Rambler's Top100
Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Вхiд

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Головна » 2017 » Червень » 8 » "Здорові діти - здорова нація"
19:54
"Здорові діти - здорова нація"

На Сквирщині третій рік поспіль проходить цікавий, творчий відкритий конкурс серед дітей та дорослих «Здорові діти – здорова нація!», ініційований Сквирським комбінатом хлібопродуктів за підтримки депутата обласної ради Леоніда Глиняного, метою якого є формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та здорового харчування.

Цього року до нього долучилися учні не тільки Сквирського району, а й інших районів Київщини. На розгляд журі було подано 120 робіт із 26 загальноосвітніх навчальних закладів 3 районів Київської області, а саме: Білоцерківського, Броварського, Сквирського.

Журі розглянуло роботи у номінаціях: «Образотворче мистецтво» (плакат, колаж, малюнок, декоративно-ужиткове мистецтво, аплікація крупами); «Літературна творчість» (літературний твір, вірш), «Науково-дослідницька робота» (реферат, дослідницька робота).

08 червня 2017 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулось підсумкове свято «Ми обираємо здоров’я».

Понад 50 учасників стали призерами та переможцями, отримавши грамоти та грошові премії від 100 до 500 гривень, а ще – спеціальним призом відзначено учнівські та педагогічні колективи, які найактивніше долучились до роботи і здобули найбільшу кількість нагород: НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.», Сквирський НВК, Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Горобіївський НВК, ДНЗ «Сквирське ВПУ» (вони отримали сертифікат на продукцію підприємства для харчування учнів у новому навчальному році.).

Церемонію нагородження провели Дорошенко Віктор Олександрович, генеральний директор ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», Власюк Тетяна Григорівна, помічник-консультант депутата обласної ради Глиняного Леоніда Петровича, Заболотний Олександр Вікторович, начальник відділу освіти Сквирської РДА та Лубківська Леся Василівна, директор Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Список переможців та призерів конкурсу

На підставі підсумків відкритого конкурсу творчих дитячих робіт «Здорові діти – здорова нація»,

НАКАЗУЮ:

1.Визнати переможцями та призерами конкурсу творчих дитячих робіт «Здорові діти – здорова нація»:

у номінації образотворче мистецтво:

плакат

І вікова категорія

І місце – Бондар Вікторію, ученицю 2 класу Тхорівського НВК;

ІІ місце – Смолича Віталія, учня 4 класу Сквирського НВК;

ІІ вікова категорія

І місце – Гриба Олександра, учня 5 класу Пищиківської ЗОШ;

ІІ місце – Данилів Дмитра, учня 5 класу Пищиківської ЗОШ;

ІІІ місце – Шиманську Іванну, ученицю 7 класу Сквирської ЗОШ №2;

ІІІ вікова категорія

І місце – Харитонкіну Ксенію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського РЦДЮТ, 15 років;

ІІ місце – Смолич Богдану, ученицю 11 класу Сквирського НВК;

Колаж

І вікова категорія

І місце – Гетьман Тетяну, ученицю 1 класу Сквирського ліцею;

ІІІ місце – колективну роботу учнів 2 класу Пустоварівського НВК (4 учнів);

ІІ вікова категорія

І місце – Латюк Богдану, Рубленко Богдану, учениць 6 класу Сквирського НВК;

ІІ місце – Міщенко Вікторію, ученицю 6 класу В.Половецького НВК.

Малюнок

І вікова категорія

І місце – Білоброву Анну, ученицю 1 класу Горобіївського НВК;

ІІ місце – Самойленко Каріну, ученицю 4 класу Дулицького НВО;

ІІ вікова категорія

І місце – Караченцова Сергія, учня 5 класу Дулицького НВО;

ІІ місце – Осіпову Дарину, ученицю 6 класу, вихованку гуртка «Джура Горобіївського НВК;

ІІІ місце – Чернявську Яну, ученицю 5 класу Самгородоцької ЗОШ;

ІІІ вікова категорія

І місце – Павленко Амалію, ученицю 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ місце – Малу Дарину, ученицю 9 класу Сквирського НВК;

ІІІ місце – Гашенко Юлію, ученицю 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

Аплікація крупами

І вікова категорія

І місце – Сопіженко Мирославу, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського РЦДЮТ, 9 років;

ІІ місце – колективну роботу вихованців спеціалізованої групи Білоцерківського ДНЗ №18    (5 вихованців)

ІІ вікова категорія

ІІ місце – колективну роботу учнів 6 класу Оріховецького НВК (4 учні);

ІІІ вікова категорія

І місце – Кобилінську Юлію, вихованку гуртка «Рукотвори» Сквирського РЦДЮТ, 15 років

Декоративно – ужиткове мистецтво

 

І вікова категорія

ІІ місце – Паламарчук Яну, ученицю 3 класу Пустоварівського НВК;

ІІІ місце – Крачун Іллю, учня 1 класу Горобіївського НВК;

ІІ вікова категорія

ІІ місце – Задоненко Мирославу, Мельник Анну, Бабак Єлизавету, учениць 7 класу Рогізнянського НВК;

ІІІ вікова категорія

І місце – Дровосєкову Наталію, вихованку гуртка «MODERN ART» Броварського РЦДЮТ; 9 клас;

Номінація: літературна творчість

Літературний твір

ІІ вікова категорія

 

І місце – Баранюка Ярослава, учня 5 класу, Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Броварського району;

ІІІ вікова категорія

 

І місце – Богуцьку Наталію, ученицю 9 класу Дулицького НВО;

ІІ місце – Савотіну Валерію, ученицю 10 класу Світильнянського НВК Броварського району.

Номінація вірш

І вікова категорія

І місце – Паламарчука Максима, учня 4 класу Шапіївського НВК;

ІІ місце – Романюка Ростислава, учня 4 класу Чубинецького НВК;

ІІ вікова категорія

І місце – Фальчук Вікторію, ученицю 6 класу Оріховецького НВК;

ІІ місце – Кирильченко Діану, ученицю 5 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІ місце – Ященко Сабріну, ученицю 5 класу Рогізнянського НВК

ІІІ місце – Бай Олександра, учня 5 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІІ місце – Сичевську Ірину, ученицю 6 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІІ вікова категорія

ІІІ місце – Диканчук Ольгу, ученицю 8 класу Чубинецького НВК.

номінація науково-дослідницька робота:

І місце – Скочко Валерію, вихованку Сквирського РЦДЮТ, ученицю 10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІ місце – Чернявську Інну, ученицю 11 класу Самгородоцької ЗОШ;

ІІ місце – Градінар Вероніку, ученицю 11 класу Пищиківської ЗОШ;

ІІІ місце – Шептицьку Аліну, ученицю 9 класу Самгородоцької ЗОШ;

ІІІ місце – Бобкова Олександра, учня 8 класу, Малолисовецького НВК.

реферет

І місце – Гетьмана Андрія, учня 3 класу «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІ місце – Кучер Дар’ю, ученицю 5 класу Горобіївського НВК;

ІІІ місце – Вільхівського Назара, учня 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Переглядів: 555 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
...

РС ГУ ДСНС

Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Годинник
Архів записів
Система ІСУО


Освіта ua

Відділ освіти Сквирської РДА м. Сквира, вул. Богачевського, 55, 09000 skviravo@ukr.net