Головна » 2015 » Травень » 28 » Таланти твої, Сквирщино!
16:48
Таланти твої, Сквирщино!

28 травня 2015 року у Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулося щорічне свято «Таланти твої, Сквирщино!».

Преміями та подарунками від імені голови Сквирської РДА Лінди Р.В. та начальника відділу освіти Заболотного О.В. були вшановані переможці та призери обласних та Всеукраїнських етапів інтелектуальних змагань.

Привітати та підтримати переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, інтелектуальних та творчих конкурсів, допитливих краєзнавців громади турків-месхетинців та призерів Чемпіонату України з гандболу і легкої атлетики прийшли депутат районної ради В.В.Гриша, представник народного депутата України Л.В.Веряскіна, директор по роботі з громадськістю Сквирського комбінату хлібопродуктів Т.Г.Власюк, головний редактор районної радіостудії «Шанс» Т.М.Рогач.

Любов до науки, захоплення нею, бажання досліджувати та аналізувати - все це притаманне  членам районного наукового товариства «Евріка», які стали переможцями та призерами Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Здобули перше місце в області й вихованці Сквирської районної Ради дітей «Лідер», що взяли участь у Всеукраїнському конкурсі відеопроектів «Вільні від насильства».

Своєю творчістю славлять рідне місто та район учні, які перемогли у творчих конкурсах Всеукраїнського рівня.

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи імені заслуженого тренера України Петра Воропая – переможці та призери Чемпіонату України.

Творчість запанувала і на сцені. Звучали пісні, кружляли танці, веселив гумор - все це творіння здібних дітей.

Хочеться ще раз подякувати юним обдаруванням, їх наставникам, батькам.

Попереду нові перемоги, нові здобутки, які примножуватимуть славу нашої Сквирщини, області, України.

Переглядів: 771 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/5