Неділя, 09.08.2020, 12:09
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт відділу освіти Сквирської РДА

Меню сайту
...

Статистика
Rambler's Top100
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Вхiд

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Головна » 2015 » Квітень » 16 » Привітання
07:05
Привітання

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Белелю Ольгу Андріївну, ученицю Самгородоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сквирської районної ради - ІІІ місце з правознавства

Гуртового Юріія Васильовича, учня 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської районної ради - ІI місце з трудового навчання

Лебедик Тетяну Олександрівну, ученицю 10 класу Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської районної ради -ІІІ місце з еконогміки

Титарчук Олександру Кімівну, ученицю 9 класу Навчально-виховного комплексу "Сквирський ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської міської ради - ІІІ місце з хімії

Чех Анастасію Сергіївну, ученицю 11 класу Навчально-виховного комплексу "Сквирський ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради - ІІІ місце з історії

Вітюка Максима Сергійовича, учня 10 класу Навчально-виховного комплексу "Сквирський ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради - І місце з історії

Барильченко Владислава Федоровича, учня 9 класу Навчально-виховного комплексу "Сквирський ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради - І місце з історії

Омельченко Юлію Вікторівну, ученицю 11 класу Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ІІ місце з англійської мови

Титарчук Олександру Кімівну, ученицю 9 класу Навчально-виховного комплексу "Сквирський ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради - ІІ місце з англійської мови

Кравченко Владиславу Олександрівну, ученицю 8 класу  Сквирського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок" - ІІІ місце з географії

Приймачука Ярослава Олександровича, учня 10 класу Пищиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сквирської районної ради - І місце з географії

Гуцалюка Максима Анатолійовича, учня 11 класу Сквирського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок" - ІІІ місце з біології

Цапок Вікторію Олександрівну, ученицю 10 класу Навчально-виховного комплексу "Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради - ІІІ місце з біології

Титарчук Олександру Кімівна, ученицю 9 класу Навчально-виховний комплексу "Сквирський ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради - ІІ місце з біології

Рибак Ілону Романівну, ученицю 7 класу Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської районної ради - ІІІ місце з математики 

Титарчук Олександру Кімівну, ученицю 9 класу Навчально-виховний комплексу "Сквирський ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради - ІІ місце із української мови та літератури

Дяченко Марію Олексіївну, ученицю 8 класу Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської районної ради - ІІ місце із української мови та літератури

Гуцалюка Максима Анатолійовича, учня 11 класу Сквирського НВК - ІІ місце з екології

Переглядів: 1081 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
...

РС ГУ ДСНС

Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Годинник
Архів записів
Система ІСУО


Освіта ua

Відділ освіти Сквирської РДА м. Сквира, вул. Богачевського, 55, 09000 skviravo@ukr.net