14-15 вересня 2012 року у місті Біла Церква відбулися обласні змагання з допризивної підготовки, в яких взяли участь 19 команд. Команда Сквирського району виборола почесне ІІ місце.
Команда виcтупала в складі Дубини Серафима (Сквирське ДНЗ "ВПТУ", учитель Яскір В.С.), Вечері Дмитра (Сквирське ДНЗ "ВПТУ", учитель Яскір В.С.), Пасічного Богдана (Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, учитель Щуревський О.М.), Лагоди Романа (Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, учитель Щуревський О.М.), Горовенка Леоніда
(Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, учитель Мошківський В.Я.), Цвірка Миколи (
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, учитель Каліновський Ю.А.), Бадіона Анатолія (Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст. , учитель Кравченко В.С.). Дубина Серафим був найкращим у підтягуванні на перекладині та на смузі перешкод, виборовши ІІ місце у багатоборстві. Три наші представники будуть брати участь у Всеукраїнських змаганнях у складі команди Київської області. ![](/6/IMG_0620.jpg)
![](/4/IMG_0619.jpg)
![](/4/IMG_0618.jpg)
![](/6/IMG_0617.jpg)
![](/6/IMG_0616.jpg)
![](/6/IMG_0615.jpg)
![](/6/IMG_0611.jpg)
![](/6/IMG_0608.jpg)
![](/4/IMG_0606.jpg) |