Вівторок, 04.08.2020, 05:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт відділу освіти Сквирської РДА

Меню сайту
...

Статистика
Rambler's Top100
Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
Вхiд

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Головна » 2013 » Березень » 5 » 28.02 – 02.03. 2013 року відбулася Четверта міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013»
13:58
28.02 – 02.03. 2013 року відбулася Четверта міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013»
З початком роботи виставки учасників та гостей привітали заступник Міністра освіти і науки – керівник апарату Олексій Дніпров та Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

У виставковому павільйоні "Освіта Київщини" представлено матеріали 29 відділів, управлінь освіти, 75 учасників.

Визначені переможцями в конкурсі з номінацій і нагороджені:
золотою медаллю:
1. Департамент освіти, науки та молоді Київської обласної державної адміністрації.
2. Управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради.
3. Відділ освіти Ірпінської міської ради.
4. Іванківський центр розвитку дитини «Веселка».
5. Яготинська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.
6. Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області.
7. Білоцерківський колегіум Білоцерківської міської ради Київської області.

8. Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) Ірпінської міської ради.

срібною медаллю:
1. Відділ освіти Сквирської райдержадміністрації.
2. Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.
3. Міський методичний кабінет відділу освіти Бучанської міської ради.
4. Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.
5. Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації.
6. Центр творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Білої Церкви Київської області.

Гран-прі «Лідер післядипломної освіти України» нагороджено Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів.

Дипломами учасника нагороджено 75 навчальних закладів і освітніх установ:

1. Департамент освіти, науки та молоді Київської обласної державної адміністрації.
2. Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів.
3. Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.
4. Науково-методичний центр управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області.
5. Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області.
6. Білоцерківський колегіум Білоцерківської міської ради Київської області.
7. Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради Київської області.
8. Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області.
9. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Білоцерківської міської ради Київської області.
10. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Білоцерківської міської ради Київської області.
11. Управління освіти і науки виконавчого комітету Обухівської міської ради.
12. Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня імені Володимира Мельника» м. Обухова.
13. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок комбінованого типу) «Зірочка» м. Обухова.
14. Відділ освіти виконавчого комітету Ірпінської міської ради.
15. Науково-методичний центр відділу освіти виконавчого комітету Ірпінської міської ради.
16. Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) Ірпінської міської ради Київської області.
17. Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Ірпінської міської ради Київської області.
18. Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Ірпінської міської ради Київської області.
19. Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Ірпінської міської ради Київської області.
20. Районний методичний кабінет відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації.
21. Богуславська спеціалізована школа №1 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Богуславської районної ради.
22. Відділ освіти виконавчого комітету Ржищівської міської ради.
23. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів м. Ржищева.
24. Відділ освіти виконавчого комітету Бучанської міської ради.
25. Міський методичний кабінет відділу освіти виконавчого кабінету Бучанської міської ради.
26. Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4.
27. Бучанський дошкільний навчальний заклад № 3 «Козачок».
28. Бучанський дошкільний навчальний заклад № 5 «Капітошка».
29. Бучанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка».
30. Бучанська дитячо-юнацька спортивна школа.
31. Управління освіти виконавчого комітету Броварської міської ради.
32. Броварська спеціалізована школа I-III ступенів №5 Броварської міської ради Київської області.
33. Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради Київської області.
34. Броварське навчально-виховне об’єднання управління освіти Броварської міської ради.
35. Санаторний дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу зі спеціальними та санаторними групами «Барвінок».
36. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу "Ялинка" Броварської міської ради.
37. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Золотий ключик» Броварської міської ради.
38. Відділ освіти Сквирської районної державної адміністрації.
39. Відділ освіти Таращанської районної державної адміністрації.
40. Відділ освіти Броварської районної державної адміністрації.
41. Районний методичний кабінет відділу освіти Броварської районної державної адміністрації.
42. Відділ освіти Бородянської районної державної адміністрації.
43. Відділ освіти Баришівської районної державної адміністрації.
44. Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації.
45. Відділ освіти Кагарлицької районної державної адміністрації.
46. Відділ освіти Володарської районної державної адміністрації.
47. Відділ освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради.
48. Районний методичний кабінет відділу освіти Миронівської районної державної адміністрації .
49. Районний методичний кабінет відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації.
50. Міський методичний кабінет управління освіти Фастівської міської ради.
51. Відділ освіти Тетіївської районної державної адміністрації.
52. Відділ освіти Ставищенської районної державної адміністрації Київської області.
53. Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Обухівського району Київської області.
54. Яготинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з Яготинської районної ради Київської області.
55. Яготинська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземної мови і математики.
56. Боярський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.
57. Вишгородська гімназія «Інтелект» Вишгородської районної державної адміністрації
58. Бориспільський ліцей «Дизайн-освіта» ім. Павла Чубинського.
59. Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.
60. Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.
61. Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.
62. Іванківський центр розвитку дитини «Веселка».
63. Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».
64. Центр творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Білої Церк¬ви Київської області.
65. Станція юних натуралістів м. Білої Церкви.
66. Станція юних техніків м. Білої Церкви.
67. Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» м. Бровари.
68. Бориспільський міський центр технічної творчості «Евріка».
69. Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва Києво-Святошинського району.
70. Васильківський міський центр дитячої та юнацької творчості.
71. Вишгородський районний центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
72. Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості.
73. Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг».
74. Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості.
75. Володарська загальноосвітня санаторної школа-інтернат.

За матеріалами сайту КОІПОПК

Переглядів: 788 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
...

РС ГУ ДСНС

Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Годинник
Архів записів
Система ІСУО


Освіта ua

Відділ освіти Сквирської РДА м. Сквира, вул. Богачевського, 55, 09000 skviravo@ukr.net