Вівторок, 04.08.2020, 06:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт відділу освіти Сквирської РДА

Меню сайту
...

Статистика
Rambler's Top100
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Вхiд

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Переможці ІІІ етапу олімпіад

Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Російська мова

Пасічник Анастасія Василівна, 10 клас, Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ІІІ місце

Інформаційні технології

Антонюк Дмитро Олегович, 9 клас, Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського Сквирської районної ради, ІІ місце

Правознавство

Поліщук Анна Вікторівна, 9 клас, Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького  Сквирської районної ради, І місце

Белеля Ольга Андріївна, 10 клас, Самгородоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сквирської районної ради, ІІ місце

Географія

Титарчук Олександра Кімівна, 8 клас, Навчально-виховний комплекс "Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради, ІІІ місце

Приймачук Ярослав Олександрович, 9 клас, Пищиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сквирської районної ради,  І місце

Ракіцька Вікторія Ростиславівна, 11 клас, Навчально-виховний комплекс "Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради, ІІІ місце

Біологія

Титарчук Олександра Кімівна, 8 клас, Навчально-виховний комплекс "Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради, І місце

Цапок Вікторія Олександрівна, 9 клас, Навчально-виховний комплекс "Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської  районної ради, ІІ місце

Гуцалюк Максим Анатолійович, 10 клас, Сквирський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок", ІІ місце

Момотенко Аліна Сергіївна, 11 клас, Навчально-виховний комплекс "Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради І місце

Математика

Собчук Андрій Олександрович, 8 клас, Навчально-виховний комплекс "Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради ІІ місце

Трудове навчання

Гуртовий Юрій Васильович, 9 клас, Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської районної ради, І місце
Буренко Андрій Миколайович, 10 клас, Шамраївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок" Сквирського району, ІІ місце
Добрівська Оксана Олександрівна,11 клас, Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської районної ради, ІІІ місце

Фізична культура

Стасенко Дмитро Анатолійович,   Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Сквирської районної державної адміністрації, ІІІ місце 

Лагода Роман Олегович, Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Сквирської районної державної адміністрації, ІІ місце

Півторак Марина Андріївна, Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Сквирської районної державної адміністрації,  ІІ місце

Історія

Барильченко Владислав Федорович,8 клас, Навчально-виховний комплекс "Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради, І місце

Вітюк Максим Сергійович, 9 клас, Навчально-виховний комплекс "Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради, І місце

Чех Анастасія Сергіївна,10 клас,Навчально-виховний комплекс "Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради, ІІ місце

Екологія

Гуцалюк Максим Анатолійович, 10 клас,  Сквирський НВК "Загальноосвітня школа №4 І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Сквирської районної державної адміністрації, І місце

Багнюк Яна Сергіївна, 11клас, Сквирський НВК "Загальноосвітня школа №4 І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Сквирської районної державної адміністрації, ІІІ місце 

Українська мова і література

Титарчук Олександра Кімівна, 8 клас,  Навчально-виховний комплекс "Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради, І місце

Бусол Анна Євгеніївна, 11 клас, Сквирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ІІІ місце

Хімія 

Момотенко Аліна Сергіївна, 11 клас, Навчально-виховний комплекс "Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради ІІІ місце

Титарчук Олександра Кімівна, 8 клас, Навчально-виховний комплекс "Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сквирської районної ради, І місце

Світова література

Антонівська Оксана Олександрівна, 11 клас, Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст., І місце

Англійська мова

Омельченко Юлія Вікторівна, 10 клас, Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ІІ місце

Педагогіка та психологія 

Петриченко Микола Миколайович, 11 клас, Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ІІІ місце

Образотворче мистецтво

Петюр Олександр Валерійович, 9 клас, Сквирсько ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ІІІ місце 

Пошук по сайту
...

РС ГУ ДСНС

Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Годинник
Архів записів
Система ІСУО


Освіта ua

Відділ освіти Сквирської РДА м. Сквира, вул. Богачевського, 55, 09000 skviravo@ukr.net