Вівторок, 04.08.2020, 06:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт відділу освіти Сквирської РДА

Меню сайту
...

Статистика
Rambler's Top100
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Вхiд

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Оголошення

23.01.2017, 18:22

 

Вітаємо переможців і призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році:

Хімія

  • Скочко Валерію Валеріївну, ученицю 10 класу  НВК "Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІст." - ІІІ місце
  • Титарчук Олександру Кімівнуученицю 11-го класу НВК "Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІст." - ІІ місце

Економіка

  • Мовчанюка Дмитра Валерійовича, учня 10 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. П. Тисьменецького  ІІІ місце

Образотвоче мистецтво

  • Гончарук Світлану Сергіївну, ученицю 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. П. Тисьменецького - ІІ місце

Астрономія

  • Собчука Андрія Олександровича, учня 11-го класу НВК "Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІст." - ІІ місце

Біологія

  • Титарчук Олександру Кімівнуученицю 11-го класу НВК "Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІст." - ІІІ місце
  • Скочко Валерію Валеріївну, ученицю 10 класу  НВК "Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІст." - ІІІ місце

Історія

  • Барильченка Владислава Федоровичаучня 11-го класу НВК "Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІст." - І місце
  • Дяченко Марію Олексіївну, ученицю 10-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім П.Тисьменецького - ІІІ місце
  • Гаврищук Таїсію Сергіївну, учениця 8-го класу НВК "Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІст." - ІІ місце
  • Савчука Владислава Сергійовича, учня 8-го класу НВК "Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІст." - ІІІ місце

Математика

  • Собчука Андрія Олександровича, учня 11-го класу НВК "Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІст." - ІІІ місце

Екологія

  • Титарчук Олександру Кімівнуученицю 11-го класу НВК "Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІст." - І місце

Українська мова та література

  • Дяченко Марію Олексіївну, ученицю 10-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. П.Тисьменецького - ІІІ місце
  • Середу Олександру Сергіївну, ученицю 9-го класу НВК "Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІст." - ІІІ місце

​Географія

  • Гайдай Лесю Русланівну, ученицю 8-го класу НВК "Сквирський ліцей - ЗОШ І-ІІст." - ІІІ місце

Список призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016 – 2017н.р.

Додав: Адмін |
Переглядів: 349 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
...

РС ГУ ДСНС

Годинник
Архів записів
Система ІСУО


Освіта ua

Відділ освіти Сквирської РДА м. Сквира, вул. Богачевського, 55, 09000 skviravo@ukr.net