Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Головна » 2014 » Вересень » 12 » Олімпійський тиждень у Тхорівському НВК
17:01
Олімпійський тиждень у Тхорівському НВК

10 вересня 2014 року на шкільному стадіоні відбулося спортивне свято «Олімпійські Ігри в Давній Греції».  З метою розвитку олімпійського та спортивного руху, формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та залучення її до активних занять фізичною культурою і спортом  учитель фізичної культури Михайленко Т.В. розробила для учнів   1-9 класів ряд цікавих командних конкурсів: «Стадіодром», «Велика естафета», «М’яч в обручі», «Хто вище», «Метання списа», «Олімпійське плавання», «Змійка», «Олімпійська вікторина» тощо. По закінченні свята переможці були нагороджені «лавровими вінками». Серед хлопців перше місце виборов Серединський Максим (9 клас), друге – Устименко Віталій (9 клас), третє -  Кубель Федір (3 клас). Серед дівчат перше місце зайняла Бровченко Вікторія (8 клас), друге - Ільясова Софія (8 клас), третє – Джалалова  Заріна (9 клас)

11 вересня 2014 року  відбулися змагання на першість школи з настільного тенісу та шахів між учнями 1-9 класів. За результатами турнірної таблиці  з настільного тенісу серед  хлопців I місце зайняв Туфанеов Мухамед (8 клас), II місце – Туфанов Алішан (8 клас), III місце – Серединський Максим  (9 клас); серед       дівчат     I місце зайняла Бровченко Вікторія (8 клас), II місце –  Ільясова Софія (8 клас), III місце – Джалалова  Заріна (9 клас).  За результатами турнірної таблиці  з шахів серед  хлопців I місце зайняв Махамедов Емраг (3 клас), II місце – Устименко Володимир (6 клас), III місце –  Верещинський Артем (6 клас); серед  дівчат   I місце зайняла Квашук Юлія (8 клас), II місце –  Бровченко Вікторія (8 клас), III місце – Мудрякова Ольга (9 клас).

Переглядів: 628 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/2